Faton Ramadani: Rasti “KIQINA”,turpi i drejtesis

0

Faton Ramadani, vëllau i të burgosurëve Ramadani dhe Kiçina që vuajnë dënimin për vrasjen e familjes Hajra.

Ramadani tregon se provat qe tregonin vrasesit u mshefen,Telefonat qe tregonin vendodhjen e  vllezerve Ramadani ne kohen e vrasjes kurr nuk u hetuan!.

Prokuror e Gjygjtar vendor tregonin për ket pa drejtsi!

Ja dhe postimi tij i plotë:

Provat qe tregonin vrasesit e vertet u mshefen! Deshmitaret qe tregojn alibin e vllezerve Ramadani nuk u morren per baz! Telefonat qe tregonin sakte vendodhjen e vllezerve Ramadani ne kohen e vrasjes,kurr nuk u hetuan edhe pse ne kemi kerkuar! U denuan me motivin se kinse Skender Halilaj i paguajti per ate krim,por Skenderi u lirua pa faj! E shum e shum prova qe tregojn pafajsin e vllezerve Ramadani u mbuluan! Prokuror e gjygjtar vendor e nderkombtar tregojn per ket padrejtesi,por per qudi ende padrejtesia po vazhdon. Drejtesia per rastin Ramadani deri me tani eshte drejtesi kriminale.

Share.

About Author

Comments are closed.