Bujar Cakolli fyen rënd Fisnik Imailin,Edhe fis, edhe pis edhe iblis!

0

Fisnik Ismaili në një postim në FB ka “sharë”  Berat Buzhalen.

Ndërsa pas ksaj ka reaguar Deputeti  Bujar Cakolli tu e quajtur Fisin “Edhe fis, edhe pis edhe iblis!”.
Deputeti Bujar Cakolli “Pisi mbetet pis edhe për kohën kur baba ia ka bajt alltinë e Millosheviçit, edhe kur baba nuk ja ka bajtë alltinë”.

Ja dhe postimi tij i plotë:

Edhe fis, edhe pis edhe iblis!

Ma pis dhe gojështhurur se shizofreni Fisnik Ismajli nuk gjen, veç lodhesh. Pisi, mbetet pis edhe kur sillet si pis edhe kur ecë në jetë si pis.

Pisi mbetet pis edhe për kohën kur baba ia ka bajt alltinë e Millosheviçit, edhe kur baba nuk ja ka bajtë alltinë. Ai edhe nuk do të ishte i paharrueshëm po i biri për poena politik shet patriotizëm bajat.

Po ku është VV qe deputeti i tyre Fisnik Ismaili, fyen edhe më rënd nënat shqiptare, e askush nuk reagon!

Share.

About Author

Comments are closed.