FSK nis trupat për t’i dal në ndihmë Shqipërisë (Foto)

0

Trupa të Forcave të Sigurisë së Kosovës (FSK), sot po nisen drejt shtetit fqinj, Shqipërisë.

Ata po shkojnë atje me një mision humanitar, pas përmbytjeve të javës së kaluar, të cilat shkaktuan shumë dëme materiale dhe lanë të ngujuar shumë njerëz.

Më poshtë gjeni foto nga nisja e tyre drejt Shqipërisë. / Indeksonline/

       

Share.

About Author

Comments are closed.