Agron Mustafa publikon videon e plotë ku u sulmua fizikisht nga dy policë

0

Drejtori i Postës dhe Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa ka publikuar  në Facebook videon e plotë të sulmit ndaj tij, i cili kishte ndodhur me 30 dhjetor.

Mustafa ishte sulmuar javë më parë nga dy zyrtarë të policisë së Kosovës, për të cilat ai ka thënë se janë Nazim Sahiti, drejtor i krimeve ekonomike në Policinë e Kosovës, dhe polici Avni Berisha.

Ai ka paralajmëruar se këto pamje janë të rënda +18.

Postimi i plotë:

Ja si i “sulmova” policet!

Se pari u kerkoj falje prinderve, gruas, femijeve, motrave e vellezerve si dhe gjithe familjes per videon e postuar!

Pamjet e postuara jane vetem per 18+

Te nderuar:

Minister i Puneve te Brendshme,

Minister i Drejtesise,

Kryeprokuror i Shtetit,

Kryeshef i Inspektoratit Policor,

Drejtor i Pergjithshem i Policise,

Une nuk do te komentoj gje, por po e le ne vleresimin dhe komentimin tuaj e te publikut!!!

Share.

About Author

Leave A Reply