Ish-anëtari i SHIK-ut: Nasim, kërko falje e mos e zgjat më shumë

0

Ish-anëtari i SHIK-ut, Naim Mifari, përmes një postimi në facebook ka reaguar ndaj deklaratave të nënkryetarit të OVL-së, Nasim Haradianaj, pasi ky i fundit dha deklarata kundër ambasadorit të Amerikës dhe atij të Britanisë.

“Kërko falje e mos e zgat ma shumë se ftoft është me ik nëpër borë”, ishte një pjesë e postimit të Naim Mifarit.

Postimi i tij i plotë:

Nasim ata qka e keni deklaruar ke të drejt plotsisht nese do ishim ne sot shtet i fort ose shtet me fuqi bërthamore ..por nuk jemi o shoq,vetëm mos e rrehni shpulla ja meja qky gojen me dy gishta Frenkit (si Aides) se nuk na ndal pastaj as Suedija tani kah ikum me ba me u na turr Shkinija dhe Siberijant bashk.
Prandaj Nasim bashkluftari ky miku i jon Frenki i dashur dhe i respektuar ka të drejt qka flet edhe pse shpesh ja huq,prandaj kerkoj falje e mos e zgat ma shum se ftoft ësht me ik nepër bor mos na nxirr telashe në kët dimer se jem plak e suj ikum.

Share.

About Author

Comments are closed.