Lirohet pas 14 vitesh ish-komandanti i UÇK-së

0

Pas 14 vitesh dhe dy muaj vuajtje të dënimit me burg, si pasoje e ligjit për amnisti të përgjithshme, është liruar Avdyl Jakupi, komandant Çakalla. Ai e ka postuar këtë lajm në profilin e tij para pak çastesh.

“Pas 14-VITE E DY MUJ DOLA NGA BURGU JU FALNDEROJ !!-ATYRE QE KET KO ISHIN ME MUA” – ka shkruar Çakalla.

Image
Share.

About Author

Leave A Reply